Спортивно-оздоровча база Національного банку України на території  Ворсівської сільської ради Малинського району Житомирської області

Ділянка:

9,17 га

Площа:

3000 м2

Проект:

2012-2014р.

Відео:

Опис:
  • Головне призначення спортивно-оздоровчої бази: рибальство, полювання, збір грибів та ін., а також активний відпочинок та заняття спортом на свіжому повітрі цілий рік. База розрахована на 60 осіб.
  • Ділянка бази розташована неподалік с. Ворсівка в місцевості під назвою «Полякова гора» на березі р. Візня.
  • До складу бази входять: Головний корпус, який складається з: житлового, ділового, спортивного та блоку громадського харчування, поєднаних дворівневими зимовими садами; різні за розміром котеджі, допоміжний корпус з обслуговуванням, станція для човнів, майданчики для активного відпочинку і занять спортом, міні-гольф, велосипедну доріжку та КПП для пропуску на територію.
  • Головний критерій – Всі будинки на території спортивно-оздоровчої бази виконані в єдиному архітектурному стилі з максимальним використанням будівельних та оздоблювальних ЕКО матеріалів. Конструкція будівель складає собою каркас типу «Фахверк» із заповненням самонесучих стін блоками саману типу «Тирсалін» .